Loading...

Znojmo, přírodna, hand made, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

SOS mazání

SOS mazání

Kokosový olej s tea tree

Pokud máte o produkt zájem,
napište nám e-mail na info@prirodna.cz

75 Kč
75

S.O.S mazání – přírodní výrobek 30ml

 
Složení: kokosový olej, tea tree.
 
Používáme pouze přírodní suroviny, které jsou certifikované.
 
Dekorační vonný výrobek – tento výrobek používáte na vlastní zodpovědnost. Více zde
Podle EU Vás nemůžeme nabádat k použití tohoto výrobku, uvádět léčivá tvrzení ani jej doporučit, ale smíme uvést naše zkušenosti a názory:

 
Použité suroviny patří mezi nejlepší kosmetickou péči. Tato kombinace, jejichž poměr jsme delší dobu hledali a zkoušeli, je vynikajícím hojivým prostředkem pro kůži, kterou něco trápí. Obě složky se svými účinky vzájemně doplňují a umocňují.
 
Já třeba používám SOS mazání v celé rodině na všelijaké neduhy, jako jsou svědivá místa, vyrážky (po zpocení, reakci kůže při nošení kovových hodinek a šperků), opary, akné (zahojení po odstranění). Pro děti na vlásky, když donesou ze školky vši.
Fantasticky pomáhá i na ženské intimní potíže (kvasinková infekce) – stačí nanést na tampón.  
Vůně tea tree odpuzuje hmyz i klíšťata. Nikdy nám nesmí chybět na žádných cestách.

Více o jednotlivých složkách hledejte v Herbáři.

 

 
 
Skladování a trvanlivost: Uchovávám při pokojové teplotě, nevystavuji přímému slunečnímu záření.
Při vyšší teplotě se kokosový olej rozpouští – po aplikaci na kůži nebo v létě, kdy i doma pokojová teplota stoupne, proto ukládám raději do lednice.

Doporučená minimální trvanlivost je uvedena na výrobku. Zákon uvádí 2-3 měsíce od data výroby, ovšem vyzkoušená trvanlivost je u většiny výrobků minimálně 6 měsíců, jsou-li skladovány v chladu a suchu.


Pzn.: Obaly se mohou lišit od fotografií barvou nebo provedením. Dodáváme v obalech dle skladových zásob.