Loading...

Znojmo, přírodna, hand made, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Celotělo

Celotělo

Směs výživných olejů s levandulí a citrónem

Pokud máte o produkt zájem,
napište nám e-mail na info@prirodna.cz

140 Kč
140

Celotělo – přírodní výrobek 100ml

 
Složení: mandlový olej, olivový olej, ricinový olej,
přírodní vitamín E, esenciální olej levandule, vanilková silice.

 
Používáme pouze přírodní suroviny, které jsou certifikované.
 
Dekorační vonný výrobek – tento výrobek používáte na vlastní zodpovědnost. Více zde
Podle EU Vás nemůžeme nabádat k použití tohoto výrobku, uvádět léčivá tvrzení ani jej doporučit, ale smíme uvést naše zkušenosti a názory:

 
Použité suroviny patří mezi nejlepší kosmetickou péči. Všechny složky se svými účinky vzájemně doplňují a umocňují a pokožku silně vyživují.
 
Já používám Celotělo k masážím – krásně se roztírá, a po koupeli místo tělového mléka aplikuji na ještě vlhkou kůži, kdy se olej lépe vsákne. (Mazání oleje na suchou kůži může způsobit spíše její vysušení a nevyužijí se tak ani účinky olejů.)

 


Mandlový olej je jeden z nejpoužívanějších masážních a tělových olejů a součástí dalších kosmetických přípravků. Má silné uklidňující a regenerační účinky, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Hodí se pro dětskou pokožku, je velmi dobře snášen všemi druhy pleti.
Olivový olejhojivé a protizánětlivé vlastnosti, lehce ochlazuje, a tím že je antiseptický, pěkně zkomplikuje život všem případným bakteriím. Hodí se i pro velmi suchou a podrážděnou pokožku.
Ricinový olej je nepostradatelný společník v péči o suchou, citlivou nebo poškozenou pokožku. Dokonale ji promastí, hydratuje. Díky svým regeneračním schopnostem podporuje a urychluje hojení, zároveň i redukuje tvorbu vrásek a pigmentových skvrn.
Vitamín E je známý pro svou antioxidační činnost a působí jako konzervant. Hraje klíčovou roli při ochraně kožních buněk a membrán. Tato ochrana se vztahuje i na ochranu před UV zářením, znečišťujících látek a stárnutí. Poskytuje hlubokou hydrataci pro pokožku a zároveň umožňuje kůži dýchat, proto pomáhá snížit výskyt vrásek. Zvláště se doporučuje pro suchou a zralou pleť a po opalování.
 
Levandule je hojivá a uklidňující, citrón pozitivně působí na mysl, osvěží a dopomůže k příjemným pocitům a dobré náladě.

Více o jednotlivých složkách hledejte v Herbáři.

 

 
Skladování a trvanlivost: Uchovávám při pokojové teplotě, nevystavuji přímému slunečnímu záření.

Doporučená minimální trvanlivost je uvedena na výrobku. Zákon uvádí 2-3 měsíce od data výroby, ovšem vyzkoušená trvanlivost je u většiny výrobků minimálně 6 měsíců, jsou-li skladovány v chladu a suchu.


Pzn.: Obaly se mohou lišit od fotografií barvou nebo provedením. Dodáváme v obalech dle skladových zásob.