Loading...

Znojmo, přírodna, hand made, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Vanilkové pohlazení

Vanilkové pohlazení

Šlehané bambucké máslo s kokosovým olejem

Pokud máte o produkt zájem,
napište nám e-mail na info@prirodna.cz

180 Kč
180

Vanilkové pohlazení – přírodní výrobek 100ml

 
Složení: bambucké máslo, kokosový olej,
silice vanilkové mléko.

 
Používáme pouze přírodní suroviny, které jsou certifikované.
 
Dekorační vonný výrobek – tento výrobek používáte na vlastní zodpovědnost. Více zde
Podle EU Vás nemůžeme nabádat k použití tohoto výrobku, uvádět léčivá tvrzení ani jej doporučit, ale smíme uvést naše zkušenosti a názory:

 
Použité máslo s kokosovým olejem patří mezi nejlepší kosmetické suroviny. Jsou výborným pěstícím prostředkem pro pleť i hojivým balzámem pro kůži, kterou něco trápí. Obě složky se svými účinky vzájemně doplňují a umocňují. Spolu vytváří na kůži ochrannou vrstvu.  
Šlehaná másla jsou nadýchaná, dobře se roztírají a rychle vsakují a mají fantastické účinky. Jako nešlehané je bambucké máslo naopak velmi tuhé a špatně se aplikuje.
(U jiných výrobců se můžete sekat s másly, která jsou ředěna vodou nebo levnějšími oleji.)
 
Omamná vůně sladké vanilky opravdu pohladí.
Já třeba používám Vanilkové pohlazení v těhotenství na promazávání rostoucího bříška jako prevenci proti striím. A nebo po koupeli místo tělového mléka. I každodenně na promaštění a vyživení pleti i na tělo, na vrásky, jizvičky, strie. V zimě používám před nepříznivými vlivy počasí a v létě využívám jeho přirozený ochranný SPF faktor a další výživné látky. Mažu jím i děti.

Více o jednotlivých složkách hledejte v Herbáři.

 

 
Skladování a trvanlivost: Uchovávám při pokojové teplotě, nevystavuji přímému slunečnímu záření.
Při vyšší teplotě se rozpouští – po aplikaci na kůži nebo v létě, kdy i doma pokojová teplota stoupne, proto ukládám raději do lednice.

Doporučená minimální trvanlivost je uvedena na výrobku. Zákon uvádí 2-3 měsíce od data výroby, ovšem vyzkoušená trvanlivost je u většiny výrobků minimálně 6 měsíců, jsou-li skladovány v chladu a suchu.


Pzn.: Obaly se mohou lišit od fotografií barvou nebo provedením. Dodáváme v obalech dle skladových zásob.