Loading...

Znojmo, přírodna, hand made, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Bambucík

Bambucík

100% šlehané bambucké máslo

Pokud máte o produkt zájem,
napište nám e-mail na info@prirodna.cz

95 Kč
95

Bambucík – přírodní výrobek 30ml

 
Složení: 100% bambucké máslo šlehané (neobsahuje vodu a jiné přidané látky),
silice jemný krém.

 
Používáme pouze přírodní suroviny, které jsou certifikované.
 
Dekorační vonný výrobek – tento výrobek používáte na vlastní zodpovědnost. Více zde
Podle EU Vás nemůžeme nabádat k použití tohoto výrobku, uvádět léčivá tvrzení ani jej doporučit, ale smíme uvést naše zkušenosti a názory:

 
Bambucké máslo patří mezi nejlepší kosmetické suroviny. Je výborným pěstícím prostředkem pro pleť i hojivým balzámem pro kůži, kterou něco trápí. Hodí se na jakoukoliv část těla.
Šlehaná másla jsou nadýchaná, dobře se roztírají a rychle vsakují a mají fantastické účinky. Jako nešlehané je naopak velmi tuhé a špatně se aplikuje.
(U jiných výrobců se můžete sekat s másly, která jsou ředěna vodou nebo levnějšími oleji s označením bambucké šlehané máslo.)
 
Já třeba používám Bambucík každodenně na promaštění suché pleti i na tělo, na vrásky, jizvičky, strie. V zimě používám před nepříznivými vlivy počasí a v létě využívám jeho přirozený ochranný SPF faktor a další výživné látky. Mažu jím i děti.

Více o bambuckém másle hledejte v Herbáři.

 

 
 
Skladování a trvanlivost: Uchovávám při pokojové teplotě, nevystavuji přímému slunečnímu záření.
Při vyšší teplotě se rozpouští – po aplikaci na kůži nebo v létě, kdy i doma pokojová teplota stoupne, proto ukládám raději do lednice.

Doporučená minimální trvanlivost je uvedena na výrobku. Zákon uvádí 2-3 měsíce od data výroby, ovšem vyzkoušená trvanlivost je u většiny výrobků minimálně 6 měsíců, jsou-li skladovány v chladu a suchu.


Pzn.: Obaly se mohou lišit od fotografií barvou nebo provedením. Dodáváme v obalech dle skladových zásob.