Loading...

Znojmo, přírodna, hand made, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

O nás

PŘÍRODNA
...v souladu s námi - přírodou

 

Vítejte na stránkách, na kterých najdete inspiraci a produkty pro zdraví a potěšení těla i duše.

Nabízíme přírodní i domácí kosmetiku, doplňky stravy, dekoraci a saunování v infrakabině - NEAR.

Naše produkty si můžete zakoupit na těchto stránkách nebo přímo v naší kamenné prodejně ve Znojmě.
 

Kosmetika

Snažíme se o jednoduchost, kvalitu a přirozenost - vyrábět v souladu s přírodou a s láskou. Inspirujeme se ze starých herbářů, z dob našich prababiček, kdy se  ještě věřilo přírodě a její obrovské síle a moci.
Pro výrobu našich přípravků zkrášlujících tělo i pleť používáme pouze přírodní suroviny – oleje, esenciální výtažky, byliny.

Stejně tak dekorační a dárkové předměty, jako například orgonity, kvalitní svíčky, obrazy, mandaly, lapače snů, šperky a mnoho dalšího, jsou převážně ruční práce, a každý výrobek je tak originál, má duši.

Doplňky stravy

Také doplňky stravy vybíráme na trhu pečlivě a preferujeme jednosložkové čisté suroviny bez přidaných balastních látek (konzervantů, plnidel, ochucovadel). Snažíme se vybírat sortiment tak, aby uspokojil celou širokou veřejnost
– sportovce podpořil ve zvýšení fyzického výkonu, regeneraci, nárůstu svalové hmoty a spalování tuku
– všem lidem k pomoci lépe zvládat každodenní stresové situace, zvýšit fyzický i psychický výkon v zaměstnání či vylepšit spánek a odpočinek, doplnit chybějící prvky pro správné fungování organismu a cítit se tak mnohem lépe.

Sauna

Abychom nebyli zaměřeni pouze na prodej zboží, máme pro Vás mimo jiné v našem obchůdku k dispozici zde v české republice dosud málo známou revoluční metodu – infrasaunu NEAR, kterou vynalezl pan Dr. Lawrence Wilson a v zahraničí je zcela běžnou.
U nás jsme první, kdo s touto metodou přišel oficiálně, zabýváme se jí profesionálně a můžeme Vám ji s radostí poskytnout.
Více se dozvíte v odkazu Infrasauna.